Безпека у навчальному закладі

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України 19.03.2019 № 1/11-2723 "Щодо дотримання прав дітей під час освітнього процесу" , листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації 22.03.2019 № 01-15/1174 "Про забезпечення дотримання прав дітей під час освітнього процесу", листа відділу освіти Великоберезнянської райдержадміністрації 16.12.2019 №1056/01-17 "Про забезпечення дотримання прав дітей під час освітнього процесу"  для забезпечення належної реалізації Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.18 № 453 надаємо інформацію:

про керівника ЗДО, до якого, відповідно до посадових обов'язків, можуть звертатися учасники освітнього процесу для оперативного вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини :

Фетько Людмила Володимирівна, керівник ЗДО, контактний телефон: 0660824630;

телефонні номери Національної дитячої "гарячої" лінії 0 800 500 225 або 116 111 (для дзвінків з мобільного);

телефонний номер кол-центру Міністерства соціальної політики України: 1588 з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.