Міжнародний день захисту дітей 2019

31 травня 2019 року в ЗДО с. Ставне були провендені розважальні заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей. Вихователі провели тематичні заняття та різноманітні бесіди щодо захисту прав дітей.Оформлено виставку дитячих робіт. Музкерівником Шипович Н.Д. був влаштований концерт, який містив веселі флешмоби "Долоньки" та "Нехочуха", пісні та таночки. Прозвучали вірші про літо, щасливе дитинство. Діти молодшої групи разом з вихователями пограли музичну гру " Сонечко і дощик ." З старшими дітьми вихователями були проведені веселі спортивні естафети. У це світле свято радості та надії на мирне та щасливе дитинство, працівники нашого закладу привітали наших улюблених вихованців. Дітям було весело та цікаво.
Створено 03.06.19
Альбом ДНЗ