Виховна робота

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.  План роботи схвалюється педагогічною радою дошкільного закладу, затверджується керівником дошкільного закладу і погоджується з відділом освіти .     У дошкільному закладі визначена українська мова навчання і виховання дітей.  Навчально-виховний процес у дошкільному закладі здійснюється за освітньою програмою «Українське дошкілля» з урахуванням вікових особливостей, індивідуального підходу, здібностей дітей, їхніх нахилів та уподобань та програмою для дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт". Вихователі наполегливо працюють над втіленням основних вимог програм шляхом планування роботи з дітьми у кожній віковій групі за тематичним принципом , однією темою на тиждень.

Ми навчаємося, розвиваємось, виховуємось

за Програмою розвитку дитини дошкільного віку

" УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ"

та